Klima uređaj za kamion Topper
Opis proizvoda
S obzirom da je ovo ljeto najtoplije vrijeme, vrijeme je sparno, ima mnogo komaraca, znoje se po cijelom tijelu, a ne odmarati se prilikom parkiranja, lako može prerasti u umor od vožnje, što takođe predstavlja veliku brigu za vozače kamiona tokom transporta. Većina prijatelja vozača je već instaliralakamionska klimada olakšamo ovo posebno ljeto ove godine.
JUKOOL klima uređaj za kamion toper je kamionska jedinica za naizmjeničnu struju koja ne mora biti opremljena zasebnim generatorom, a može direktno koristiti jednosmjernu struju akumulatora vozila kako bi parkirna AC jedinica radila neprekidno. Nema potrebe da se oslanjate na snagu motora vozila, što može značajno uštedeti gorivo i zagađenje životne sredine.

Glavni parametri (Specifikacija)
| Naziv proizvoda | Klima uređaj za kamion Topper |
| Brand | JUKOOL |
| Model br. | FT{0}TAC-PI01H |
| Rashladni kapacitet | 6000-9000btu |
| Snaga | 750W |
| Voltage | 12V |
| Current | 70A |
| Rupa za rezanje krova | ne manji od 600*300 mm |

Glavne prednosti


Dimenzija proizvoda i detalji pakiranja
Kompletan paket klima uređaja za kamionski topper uključujući AC jedinicu, vodootpornu gumu za brtvljenje, daljinski upravljač, držač za pričvršćivanje, ožičenje i cijevi i pribor.

Prijave
Ovaj klima uređaj za kamion toper može se koristiti u bilo kojem vozilu, pa čak i u maloj kući gdje god može proizvesti istosmjernu struju. Može se koristiti za teške kamione, kombije, kamp prikolice, poljoprivredne i građevinske mašine, terenska vozila, jahte i čamce, kamione za hranu i tako dalje.

Recenzije klijenata

Pakovanje i dostava

Popularni tagovi: klima uređaj za kamion toper, Kina, proizvođači, fabrički, prilagođeni, veleprodaja, jeftino, niska cijena, na prodaju, na lageru, made in China
Sljedeći
Mala AC jedinica za kamionMoglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit
















