Mini bus klima uređaj
Uputstvo za proizvod

Parametri proizvoda
| Naziv proizvoda | Mini bus klima uređaj |
| Brand | JUKOOL |
| Model | FT{0}BAC{1}}E601 |
| Nazivni napon | DC 24V |
| Standardni kapacitet hlađenja | 9-12KW podesivo |
| Visok-napon | DC600W |
| Protok zraka za hlađenje |
4200 m3/h |
| Protok zraka isparavanjem | 2800 m3/h |
| Ukupna potrošnja energije | manje od 8A (600V) |
| Working Medium | R407C |
| Injection Volume | 2.5kgs |
| Brzina pražnjenja kompresora | 36 cc/r |
Detalji o proizvodu
JUKOOL bus hvac sistemi koriste Bitzer, Bock, Valeo Panasonic visokokvalitetni kompresor;
Visokokvalitetna bakarna cijev, anti-dizajn protiv vibracija;
Italija SPAL ventilator isparivača i kondenzatora; LCD kontrolna ploča s jednostavnim upravljanjem;
Visoka efikasnost elektronskih komponenti na nivou vozila.


Proizvodni proces
Strogo slijedimo IATF16949 proces kontrole kvalitete počevši od dizajna do proizvodnje do inspekcije kvaliteta i tako dalje. i takođe kontroliše naše dobavljače sa svojim zahtevima. Proizvodni proces uključuje montažu jedinice naizmjenične struje, montažu elektroničkih dijelova, testiranje, pakovanje i tako dalje.
U cijelom proizvodnom procesu pratimo njegove zahtjeve kako bismo osigurali da je kvalitet stabilan iu dobrim uvjetima.

Recenzije klijenata

Pakovanje i dostava
Svi klima uređaji za mini bus su dobro upakovani čelični kavez, dodaci unutar karbonske kutije, a zatim stavljeni u čelični kavez.
Popularni tagovi: mini bus klima uređaj, Kina, proizvođači, tvornički, prilagođeni, veleprodaja, jeftino, niska cijena, na prodaju, na lageru, made in China
Par
neSljedeći
Ugljični dioksid klima uređajMoglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit
















