Mini Split Ac za kamione
Uvod u proizvod
Relevantna istraživanja pokazuju da će skoro polovina vozača kamiona na daljinu odlučiti da provede noć u svojim vozilima tokom prevoza.
Budući da se tradicionalni kamionski klima uređaj pokreće snagom motora, ako se koristi originalna jedinica naizmjenične struje, ne samo da će potrošiti puno goriva, već će imati i povezane rizike kao što su zagađenje izduvnim gasovima, trošenje motora i trovanje ugljičnim monoksidom kod vozača.
JUKOOL mini split ac za kamione napaja se na baterije, tako da to neće uticati ni ako se dugo parkira. ne samo da dobro rješava gore navedene bolne točke, već i može fleksibilno podesiti temperaturu i vlažnost zraka u kabini, što je i ekološki prihvatljivo i udobno.

Karakteristike i prednosti proizvoda


Parametri proizvoda
| ime proizvoda | Mini Split klima za kamione |
| Brand | JUKOOL |
| Model br. | FT-TAC-PV01/02 |
| voltaža | DC12V/24V |
| Snaga | 750W/850W |
| Current | 70A/40A |
| Rashladno sredstvo | R134a/600g |
| Rashladni kapacitet | 6000-9000BTU |
| Težina | 30kgs |
| Prostor za hlađenje | 6-8m2 max |
Dimenzije i detalji proizvoda




Prijave


profil kompanije


Pakovanje i dostava
FAQ


Popularni tagovi: mini split ac za kamione, Kina, proizvođači, tvornica, prilagođeni, veleprodaja, jeftino, niska cijena, na prodaju, na lageru, made in China
Moglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit



















