Krovna klima za polu kamion
Uvod u proizvodnju
Zapravo, kako u zemlji tako iu inostranstvu, u očima mnogih ljudi,parking klima uređajii dalje su luksuz. Međutim, sa postepenom popularizacijom koncepata zaštite životne sredine, sve više kompanija za auto-klime je počelo da nudi proizvode koji štede energiju i koji su ekološki prihvatljiviji.
Za vozače kamiona je takođe veoma važno da li mogu da uštede novac. Samo proizvode sa karakteristikama zaštite životne sredine, uštede novca, sigurnosti i udobnosti može prihvatiti više ljudi.
JUKOOL krovni ac za polu kamion ima integrisani dizajn funkcija grijanja i hlađenja, koji se mogu koristiti i zimi i ljeti, tako da vozač uvijek može održavati ugodnu temperaturu bez obzira u kokpitu ili u spavaćoj kabini, bez potrebe za održavanjem motor u praznom hodu kada parkirate kao i obično, što može uštedjeti mnogo novca za benzin. Za pogon klima uređaja koristi se originalni ugrađeni akumulator, koji ima niskonaponsku zaštitnu funkciju, tako da nema potrebe da brinete o problemu da se vozilo ne može pokrenuti zbog nedovoljne snage baterije.


Glavne prednosti
* Digitalni displej zajedno sa daljinskim upravljačem, može slobodno menjati i podešavati temperaturu.

* Pametan dizajn sve u jednoj jedinici, efikasno smanjuje otpor vjetra. ultra tanka karoserija, koja ne utiče na prolaz kamiona kroz visinu previše mang.

* Funkcija zaštite od niskog napona, kada je napon prenizak, AC će automatski prestati raditi.
* Brzo hlađenje i grejanje, jedan klima uređaj može da reši glavobolju i leti i zimi.
* Dizajn protiv vibracija, svi dizajni se smatraju korištenjem u unutrašnjosti automobila, provjerite jesu li sve komponente potrebne na nivou vozila.

* Ventilator isparivača sa dvostrukim vjetrom od punog bakra sa velikom količinom zraka i brzim hlađenjem.
* Visokoefikasni DC scroll kompresor za konverziju frekvencije za brzo i snažno hlađenje.

Glavni parametri (Specifikacija)
| ime proizvoda | Krovna klima za polu kamion |
| Brand | JUKOOL |
| Model br. | FT-TAC-PI04H |
| Rashladni kapacitet | 6000-9000btu |
| Grijanje | PTC (opciono) |
| Snaga | 600-850W |
| voltaža | 12V/24V/48/72V/96V |
| Dimenzija | 720*666*160mm |
| Težina | 25kgs |
Dimenzije proizvoda i detalji pakovanja

Aplikacija

Recenzije klijenata


profil kompanije


Pakovanje i dostava

Popularni tagovi: krovni AC za polu kamion, Kina, proizvođači, tvornica, prilagođeni, veleprodaja, jeftino, niska cijena, na prodaju, na lageru, made in China
Sljedeći
12v Split klima uređajMoglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit


















